Bahara Merhaba Derken: Beyaz Kot Pantolon

By mugecakiner - 4/14/2016

Mavi ve siyah kotlarımızdan ayrılmak istemediğimiz bir gerçek ama yaz resmen ufuktan bize el sallıyor. Koyu renklerin yerini bir an önce açık renklerle değiştirmek istediğimiz için; takvimler nisan ayını gösterdiği anda, hemen yapmak istediğim beyaz kot pantolonlarıma sarılmak oluyor. Bazen siyah ile kontrast oluşturmayı, bazen canlı renk bluzlar ile gökkuşağına dönmeyi, bazen de tamamen beyazlara bürünüp basit zerafeti kombinlerimde kullanmayı çok seviyorum. 

Hadi bir kaç görselle beyaz kot pantolonu nasıl kullanabiliriz, nasıl ilham alabiliriz bakalım:) (görsellerde ani yağmur durumunu da göz önüne aldım:))

  • Siyah ile Kontrast
Beyaz rengi giyerken siyah ile tezat oluşturabilirsiniz. Beyaz kot pantolonunuzun üzerine siyah bir tişört veya siyah bir ceket kullanabilirsiniz. Aynı zamanda siyah kemer kullanıp, giyeceğiniz yerin şıklık durumuna göre; siyah bir topuklu ayakkabıyla ya da siyah düz bir ayakkabıyla kombinleyebilirsiniz. Siyah bir çanta ya da şapkayı da unutmayın! :)  
    


 


  • Beyazın Zerafetinden Faydalanın
Tamamen beyaza bürünün ve beyazın zerafetinden yararlanın.

  
  • Renklenin
Renklerin gücünü her yerde kullanmaya devam edin. Pastel tonları beyaz renge en çok uyan renklerin başında geliyor. Kahverenginin de beyaza ne kadar çok yakıştığını göz ardı etmeyin. 
  • Share:

You Might Also Like

0 yorum

Yorumlar